O NÁS

Kavárna

Na začátku byli dva kolegové a jeden společný sen. Sen o vlastní malé pražírně, kde hraje roli každé jedno zrnko, a kde se budou zákazníci cítit jako doma. O místě, které dbá na prémiovou kvalitu a osobní přístup, a kam se zkrátka každý rád vrací. A jelikož jsou sny od toho, aby se plnily, rozhodli se svou pražírnu společnými sílami zrealizovat.

Při budování firmy se ze společníků stali dobří přátelé, kteří se učili poznávat různé vůně a chutě jednotlivých druhů kávy, experimentovali s technikami pražení a vybrali z každé oblasti jen to nejlepší. A tak na konci tohoto dlouhého procesu vznikl díky jejich snaze a píli GRAIN a s ním i šálek kávy, který je tak mnohem víc než jen obyčejné “kafe”.

Kavárna
Kavárna

Aby jejich sen mohl pokračovat dál, potřebují i vás. Proto nám dovolte pozvat vás do naší pražírny, kde vám pomůžeme s výběrem a připravíme jednotlivé kávy v té nejčerstvější podobě. Pokud to ale do Brna máte daleko, nic se neděje. Vždy si totiž můžete vybrat i na našem e-shopu. Kávu pak pošleme rovnou k vám, a pokud se rozhodnete udělat větší objednávku, tak vám k ní přihodíme i něco navíc a získáte také dopravu zdarma.

Pokud si s čímkoliv nejste jistí, neváhejte poslat zprávu s dotazem a my vám poradíme.
Budeme rádi, když se rozhodnete něco z naší nabídky vyzkoušet. Těšíme se na vás.

Váš GRAIN